Liga
So 1. 10.
16:00FC Baník OstravaSK Dynamo České Budějovice-:- (-:-)
16:00FK Mladá BoleslavSK Sigma Olomouc-:- (-:-)
16:00Bohemians Praha 1905FC Viktoria Plzeň-:- (-:-)
19:00AC Sparta PrahaFC Hradec Králové-:- (-:-)
Ne 2. 10.
16:00FC Trinity Zlín1. FC Slovácko-:- (-:-)
16:00FK JablonecFC Zbrojovka Brno-:- (-:-)
16:00FK TepliceFK Pardubice-:- (-:-)
19:00SK Slavia PrahaFC Slovan Liberec-:- (-:-)
16 klubů Ligy mezi sebou nejprve změří síly ve 30 ligových kolech základní části systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté si v nadstavbové části šest nejlepších zahraje o titul, čtyři další o umístění a šest nejhorších o záchranu v nadstavbové části. Do Národní ligy sestupuje jeden klub přímo a dva další hrajou baráž.
PořKlubZapVRPSkóreRGB
1.FC Viktoria Plzeň871017:6+ 1122 b.
2.SK Slavia Praha961231:9+ 2219 b.
3.AC Sparta Praha935113:8+ 514 b.
4.FC Slovan Liberec942315:11+ 414 b.
5.Bohemians Praha 1905942313:11+ 214 b.
6.FC Zbrojovka Brno842215:14+ 114 b.
7.FC Hradec Králové94237:8- 114 b.
8.FK Mladá Boleslav933314:12+ 212 b.
9.SK Sigma Olomouc931512:11+ 110 b.
10.FK Jablonec924315:15010 b.
11.FC Baník Ostrava924313:13010 b.
12.1. FC Slovácko924310:14- 410 b.
13.FK Teplice924312:21- 910 b.
14.FC Trinity Zlín91538:13- 58 b.
15.SK Dynamo České Budějovice92258:18- 108 b.
16.FK Pardubice91084:23- 193 b.
So 17. 9.
16:00FC Zbrojovka BrnoFK Teplice2:2 (2:2)
16:00SK Dynamo České BudějoviceSK Sigma Olomouc0:3 (0:2)
16:00FC Slovan LiberecFK Mladá Boleslav1:3 (1:0)
19:00AC Sparta PrahaFC Baník Ostrava1:1 (1:0)
Ne 18. 9.
16:00FC Hradec KrálovéFC Trinity Zlín0:0
16:00FK PardubiceBohemians Praha 19050:1 (0:0)
16:001. FC SlováckoFK Jablonec0:2 (0:0)
19:00FC Viktoria PlzeňSK Slavia Praha3:0 (2:0)
So 10. 9.
16:00FC Trinity ZlínFC Zbrojovka Brno2:3 (0:1)
16:00SK Sigma OlomoucFC Viktoria Plzeň2:3 (1:2)
19:00FK TepliceAC Sparta Praha2:2 (1:2)
Ne 11. 9.
16:00FC Baník OstravaFK Pardubice3:0 (1:0)
16:00FK JablonecFC Hradec Králové3:0 (0:0)
16:00FK Mladá Boleslav1. FC Slovácko1:1 (0:1)
16:00Bohemians Praha 1905FC Slovan Liberec0:2 (0:1)
19:00SK Slavia PrahaSK Dynamo České Budějovice6:1 (3:0)
So 3. 9.
16:00FK TepliceFK Jablonec3:2 (1:2)
16:00FC Slovan LiberecFC Viktoria Plzeň0:1 (0:1)
16:00SK Dynamo České BudějoviceFK Mladá Boleslav0:2 (0:0)
19:00AC Sparta PrahaFC Trinity Zlín0:0
Ne 4. 9.
16:00FC Hradec KrálovéFC Baník Ostrava0:0
16:00FK PardubiceSK Sigma Olomouc0:2 (0:1)
16:00FC Zbrojovka BrnoBohemians Praha 19051:2 (0:2)
19:001. FC SlováckoSK Slavia Praha1:1 (1:0)
Út 30. 8.
17:30FC Trinity ZlínFK Pardubice2:1 (1:0)
17:30Bohemians Praha 1905SK Dynamo České Budějovice1:2 (0:1)
20:00FK JablonecAC Sparta Praha1:1 (1:1)
St 31. 8.
17:30FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové1:2 (0:1)
17:30FC Baník OstravaFC Zbrojovka Brno1:2 (0:0)
17:30FC Viktoria Plzeň1. FC Slovácko3:0 (2:0)
17:30SK Sigma OlomoucFC Slovan Liberec1:1 (1:0)
20:00SK Slavia PrahaFK Teplice6:0 (2:0)
So 27. 8.
16:00FK JablonecFC Baník Ostrava1:1 (0:0)
16:00FK TepliceFC Trinity Zlín0:0
16:00FK PardubiceFK Mladá Boleslav0:3 (0:3)
16:00SK Dynamo České BudějoviceFC Viktoria Plzeň0:1 (0:0)
19:00AC Sparta PrahaBohemians Praha 19051:1 (0:1)
Ne 28. 8.
16:00FC Hradec KrálovéSK Sigma Olomouc1:0 (0:0)
16:001. FC SlováckoFC Slovan Liberec1:2 (0:1)
19:00FC Zbrojovka BrnoSK Slavia Praha0:4 (0:3)
So 20. 8.
16:00FC Baník OstravaFK Teplice1:2 (1:1)
19:00FK Mladá BoleslavAC Sparta Praha1:3 (1:0)
Ne 21. 8.
16:00FC Trinity ZlínFK Jablonec2:2 (1:1)
16:00FC Slovan LiberecSK Dynamo České Budějovice1:1 (1:0)
16:00SK Sigma Olomouc1. FC Slovácko1:2 (1:0)
19:00SK Slavia PrahaFK Pardubice7:0 (2:0)
Po 22. 8.
19:00Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové1:2 (1:2)
St 9. 11.
18:00FC Viktoria PlzeňFC Zbrojovka Brno-:- (-:-)
So 13. 8.
16:00FC Baník OstravaFC Trinity Zlín3:1 (3:0)
16:00FK TepliceBohemians Praha 19050:1 (0:0)
16:00FC Zbrojovka BrnoFK Mladá Boleslav3:1 (0:1)
19:00FC Hradec KrálovéFC Viktoria Plzeň1:2 (1:1)
Ne 14. 8.
16:00FK JablonecSK Slavia Praha2:3 (0:1)
16:00FK PardubiceFC Slovan Liberec2:1 (2:0)
16:00SK Dynamo České Budějovice1. FC Slovácko2:2 (1:1)
19:00AC Sparta PrahaSK Sigma Olomouc2:0 (1:0)
So 6. 8.
16:00FC Slovan LiberecFK Teplice5:1 (3:1)
16:00FC Viktoria PlzeňFK Pardubice2:1 (1:0)
16:00SK Sigma OlomoucFC Zbrojovka Brno0:2 (0:1)
19:00Bohemians Praha 1905FC Baník Ostrava3:3 (3:1)
Ne 7. 8.
16:00SK Dynamo České BudějoviceAC Sparta Praha0:2 (0:2)
16:001. FC SlováckoFC Hradec Králové1:0 (0:0)
16:00FK Mladá BoleslavFK Jablonec2:2 (1:2)
19:00SK Slavia PrahaFC Trinity Zlín4:1 (2:0)
So 30. 7.
16:00FC Trinity ZlínFK Mladá Boleslav0:0
16:00FC Zbrojovka Brno1. FC Slovácko2:2 (2:1)
16:00FC Baník OstravaSK Sigma Olomouc0:3 (0:1)
19:00FK TepliceFC Viktoria Plzeň2:2 (1:0)
Ne 31. 7.
16:00FK PardubiceSK Dynamo České Budějovice0:2 (0:1)
16:00FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha1:0 (0:0)
16:00FK JablonecBohemians Praha 19050:3 (0:1)
19:00AC Sparta PrahaFC Slovan Liberec1:2 (0:2)