Eurokick
Národní liga
17. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Dukla Praha
So 4. 3., --:--
FK Fotbal Třinec-:- (-:-)
SFC Opava
So 4. 3., --:--
SK Sigma Olomouc B-:- (-:-)
1. SK Prostějov
So 4. 3., --:--
FK Varnsdorf-:- (-:-)
MFK Karviná
So 4. 3., --:--
FK Viagem Příbram-:- (-:-)
AC Sparta Praha B
So 4. 3., --:--
SK Slavia Praha B-:- (-:-)
SK Líšeň
So 4. 3., --:--
FC Sellier & Bellot Vlašim-:- (-:-)
FC Silon Táborsko
So 4. 3., --:--
MFK Vyškov-:- (-:-)
FC Vysočina Jihlava
So 4. 3., --:--
MFK Chrudim-:- (-:-)
Tabulka
PořKlubZapVRPSkóreRGB
1.FK Viagem Příbram1687129:12+ 1731 b.
2.MFK Vyškov1685329:17+ 1229 b.
3.SK Líšeň1684423:11+ 1228 b.
4.FK Varnsdorf1683525:18+ 727 b.
5.MFK Karviná1681728:24+ 425 b.
6.MFK Chrudim1665520:17+ 323 b.
7.1. SK Prostějov1656527:31- 421 b.
8.FC Vysočina Jihlava1663718:24- 621 b.
9.FC Silon Táborsko1655615:22- 720 b.
10.SK Sigma Olomouc B1655618:27- 920 b.
11.SFC Opava1654714:14019 b.
12.FC Sellier & Bellot Vlašim1653827:27018 b.
13.FK Dukla Praha1653821:25- 418 b.
14.FK Fotbal Třinec1646618:24- 618 b.
15.AC Sparta Praha B1652915:24- 917 b.
16.SK Slavia Praha B1644822:32- 1016 b.
16 klubů Národní ligy mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Do Ligy postupuje jeden klub přímo a dva další hrajou baráž. Do České fotbalové ligy nebo do Moravskoslezské fotbalové ligy podle své příslušnosti sestupují dva kluby.
16. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Viagem Příbram
Pá 11. 11., 16:30
MFK Chrudim1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Pá 11. 11., 17:00
FC Vysočina Jihlava1:2 (1:0)
MFK Vyškov
So 12. 11., 10:15
AC Sparta Praha B3:1 (1:0)
FK Fotbal Třinec
So 12. 11., 10:15
1. SK Prostějov2:2 (1:1)
FK Dukla Praha
So 12. 11., 14:00
SFC Opava1:1 (0:0)
SK Slavia Praha B
Ne 13. 11., 10:15
FC Silon Táborsko2:2 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Ne 13. 11., 14:00
MFK Karviná2:1 (1:1)
FK Varnsdorf
Ne 13. 11., 14:00
SK Líšeň2:0 (1:0)
15. kolo
DomácíHostéSkóre
MFK Karviná
Pá 4. 11., 17:00
FK Varnsdorf1:0 (1:0)
SFC Opava
Pá 4. 11., 18:00
FK Fotbal Třinec0:0
FC Vysočina Jihlava
Pá 4. 11., 18:00
MFK Vyškov0:3 (0:2)
MFK Chrudim
So 5. 11., 10:15
FC Sellier & Bellot Vlašim0:2 (0:1)
1. SK Prostějov
So 5. 11., 14:00
FK Dukla Praha4:2 (3:1)
SK Líšeň
So 5. 11., 14:00
SK Slavia Praha B0:0
AC Sparta Praha B
Ne 6. 11., 10:30
FK Viagem Příbram0:3 (0:2)
FC Silon Táborsko
Ne 6. 11., 14:00
SK Sigma Olomouc B2:0 (1:0)
14. kolo
DomácíHostéSkóre
SK Sigma Olomouc B
Pá 28. 10., 17:00
MFK Vyškov2:2 (1:2)
FK Fotbal Třinec
So 29. 10., 10:15
SK Líšeň0:4 (0:3)
FK Viagem Příbram
So 29. 10., 14:30
FC Vysočina Jihlava3:0 (0:0)
1. SK Prostějov
So 29. 10., 14:30
SFC Opava2:2 (1:0)
SK Slavia Praha B
Ne 30. 10., 10:15
MFK Karviná4:2 (2:1)
FK Dukla Praha
Ne 30. 10., 14:00
AC Sparta Praha B1:2 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Ne 30. 10., 14:30
FC Silon Táborsko2:2 (2:2)
FK Varnsdorf
Ne 30. 10., 14:30
MFK Chrudim2:2 (1:0)
13. kolo
DomácíHostéSkóre
FC Vysočina Jihlava
Pá 21. 10., 17:00
SK Slavia Praha B1:0 (0:0)
SFC Opava
Pá 21. 10., 18:00
FK Viagem Příbram0:1 (0:0)
MFK Chrudim
So 22. 10., 10:15
SK Sigma Olomouc B0:0
MFK Vyškov
So 22. 10., 10:15
FC Sellier & Bellot Vlašim1:1 (1:1)
MFK Karviná
So 22. 10., 15:00
FK Dukla Praha5:0 (3:0)
SK Líšeň
So 22. 10., 15:30
1. SK Prostějov2:3 (0:1)
AC Sparta Praha B
Ne 23. 10., 10:30
FK Fotbal Třinec0:1 (0:1)
FC Silon Táborsko
Ne 23. 10., 15:30
FK Varnsdorf1:1 (1:0)
12. kolo
DomácíHostéSkóre
SFC Opava
Pá 14. 10., 17:00
SK Líšeň1:2 (1:1)
FK Fotbal Třinec
So 15. 10., 10:15
FC Vysočina Jihlava1:1 (0:1)
FK Dukla Praha
So 15. 10., 14:00
FC Silon Táborsko1:0 (0:0)
FK Viagem Příbram
So 15. 10., 15:30
MFK Vyškov1:1 (0:0)
1. SK Prostějov
So 15. 10., 15:30
MFK Karviná2:1 (0:0)
SK Slavia Praha B
Ne 16. 10., 10:15
MFK Chrudim0:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
Ne 16. 10., 10:15
FC Sellier & Bellot Vlašim0:5 (0:3)
FK Varnsdorf
Ne 16. 10., 15:30
AC Sparta Praha B2:0 (2:0)
11. kolo
DomácíHostéSkóre
FC Vysočina Jihlava
Pá 7. 10., 18:00
1. SK Prostějov1:1 (1:0)
MFK Vyškov
So 8. 10., 10:15
FK Varnsdorf2:0 (1:0)
MFK Chrudim
So 8. 10., 10:15
FK Dukla Praha2:1 (1:1)
MFK Karviná
So 8. 10., 16:00
SFC Opava1:0 (0:0)
AC Sparta Praha B
Ne 9. 10., 10:30
SK Líšeň0:0
FC Sellier & Bellot Vlašim
Ne 9. 10., 16:00
FK Viagem Příbram1:1 (1:1)
FC Silon Táborsko
Ne 9. 10., 16:00
FK Fotbal Třinec2:1 (2:0)
SK Sigma Olomouc B
Po 10. 10., 15:00
SK Slavia Praha B4:0 (1:0)
10. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Dukla Praha
Pá 30. 9., 16:30
FC Vysočina Jihlava5:0 (2:0)
FK Viagem Příbram
Pá 30. 9., 17:30
SK Sigma Olomouc B5:0 (1:0)
SFC Opava
Pá 30. 9., 18:00
FC Silon Táborsko1:0 (0:0)
FK Fotbal Třinec
So 1. 10., 10:15
MFK Chrudim0:2 (0:0)
SK Líšeň
So 1. 10., 16:00
MFK Karviná1:2 (0:1)
1. SK Prostějov
So 1. 10., 16:00
AC Sparta Praha B0:2 (0:1)
SK Slavia Praha B
Ne 2. 10., 10:15
MFK Vyškov3:1 (1:1)
FK Varnsdorf
Ne 2. 10., 16:00
FC Sellier & Bellot Vlašim3:1 (1:1)
9. kolo
DomácíHostéSkóre
FC Vysočina Jihlava
Pá 16. 9., 18:00
FK Varnsdorf1:2 (1:1)
MFK Vyškov
So 17. 9., 10:15
1. SK Prostějov4:1 (1:0)
MFK Chrudim
So 17. 9., 10:15
MFK Karviná5:1 (1:1)
FK Viagem Příbram
So 17. 9., 16:30
FK Fotbal Třinec3:1 (2:0)
SK Sigma Olomouc B
Ne 18. 9., 10:15
FK Dukla Praha2:2 (2:1)
AC Sparta Praha B
Ne 18. 9., 10:30
SFC Opava1:0 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Ne 18. 9., 16:30
SK Slavia Praha B3:1 (3:1)
FC Silon Táborsko
Ne 18. 9., 16:30
SK Líšeň1:0 (0:0)
8. kolo
DomácíHostéSkóre
MFK Karviná
Pá 9. 9., 17:00
AC Sparta Praha B2:0 (1:0)
SFC Opava
Pá 9. 9., 18:00
MFK Chrudim2:0 (0:0)
FK Fotbal Třinec
So 10. 9., 10:15
MFK Vyškov1:1 (1:1)
SK Líšeň
So 10. 9., 17:00
FC Vysočina Jihlava2:0 (0:0)
1. SK Prostějov
So 10. 9., 17:00
FC Silon Táborsko5:0 (1:0)
SK Slavia Praha B
Ne 11. 9., 10:15
FK Viagem Příbram0:4 (0:3)
FK Dukla Praha
Ne 11. 9., 17:00
FC Sellier & Bellot Vlašim2:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Ne 11. 9., 17:00
SK Sigma Olomouc B1:0 (1:0)
7. kolo
DomácíHostéSkóre
MFK Vyškov
So 3. 9., 10:15
MFK Karviná2:1 (2:0)
MFK Chrudim
So 3. 9., 10:15
SK Líšeň0:0
FK Viagem Příbram
So 3. 9., 17:00
FK Dukla Praha1:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Ne 4. 9., 10:15
FK Fotbal Třinec0:0
SK Slavia Praha B
Ne 4. 9., 10:15
FK Varnsdorf3:2 (2:1)
FC Silon Táborsko
Ne 4. 9., 17:00
AC Sparta Praha B1:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Ne 4. 9., 17:00
SFC Opava0:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Ne 4. 9., 17:00
1. SK Prostějov6:1 (3:0)
6. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Fotbal Třinec
St 31. 8., 16:30
FC Sellier & Bellot Vlašim4:0 (1:0)
AC Sparta Praha B
St 31. 8., 16:30
FC Vysočina Jihlava1:3 (1:1)
SFC Opava
St 31. 8., 17:30
SK Slavia Praha B1:1 (1:0)
FK Varnsdorf
St 31. 8., 17:30
FK Viagem Příbram1:2 (0:1)
SK Líšeň
St 31. 8., 17:30
SK Sigma Olomouc B4:0 (1:0)
FK Dukla Praha
St 31. 8., 17:30
MFK Vyškov2:0 (2:0)
1. SK Prostějov
St 31. 8., 17:30
MFK Chrudim1:1 (0:0)
MFK Karviná
St 31. 8., 17:30
FC Silon Táborsko0:1 (0:0)
5. kolo
DomácíHostéSkóre
FC Vysočina Jihlava
Pá 26. 8., 18:00
FC Silon Táborsko3:0 (1:0)
MFK Vyškov
So 27. 8., 10:15
SK Líšeň1:2 (1:1)
MFK Chrudim
So 27. 8., 10:15
AC Sparta Praha B1:2 (0:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
So 27. 8., 17:00
SFC Opava0:1 (0:0)
SK Slavia Praha B
Ne 28. 8., 10:15
FK Dukla Praha1:3 (0:1)
SK Sigma Olomouc B
Ne 28. 8., 10:15
MFK Karviná3:2 (1:2)
FK Varnsdorf
Ne 28. 8., 17:00
FK Fotbal Třinec3:0 (0:0)
FK Viagem Příbram
St 7. 9., 17:00
1. SK Prostějov2:2 (1:2)
4. kolo
DomácíHostéSkóre
SFC Opava
Pá 19. 8., 18:00
MFK Vyškov0:1 (0:1)
FK Fotbal Třinec
So 20. 8., 10:15
SK Slavia Praha B4:2 (3:0)
MFK Karviná
So 20. 8., 17:00
FC Vysočina Jihlava2:1 (1:0)
SK Líšeň
So 20. 8., 17:00
FK Viagem Příbram0:0
1. SK Prostějov
So 20. 8., 17:00
SK Sigma Olomouc B1:3 (1:2)
AC Sparta Praha B
Ne 21. 8., 10:30
FC Sellier & Bellot Vlašim3:1 (1:0)
FC Silon Táborsko
Ne 21. 8., 17:00
MFK Chrudim0:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Čt 8. 9., 17:00
FK Varnsdorf1:1 (0:1)
3. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Viagem Příbram
Pá 12. 8., 17:00
MFK Karviná1:1 (0:1)
FK Fotbal Třinec
So 13. 8., 10:15
FK Dukla Praha2:0 (1:0)
SK Slavia Praha B
So 13. 8., 10:15
AC Sparta Praha B4:2 (3:1)
MFK Vyškov
So 13. 8., 10:15
FC Silon Táborsko3:1 (0:1)
MFK Chrudim
So 13. 8., 10:15
FC Vysočina Jihlava1:2 (0:2)
FC Sellier & Bellot Vlašim
So 13. 8., 17:00
SK Líšeň1:2 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Ne 14. 8., 10:15
SFC Opava1:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Ne 14. 8., 17:00
1. SK Prostějov2:0 (1:0)
2. kolo
DomácíHostéSkóre
MFK Karviná
Pá 5. 8., 17:00
FC Sellier & Bellot Vlašim3:2 (1:2)
FC Vysočina Jihlava
Pá 5. 8., 18:00
SK Sigma Olomouc B1:1 (1:1)
SFC Opava
Pá 5. 8., 18:00
FK Dukla Praha3:0 (2:0)
MFK Chrudim
So 6. 8., 10:15
FK Viagem Příbram3:0 (3:0)
FC Silon Táborsko
So 6. 8., 17:00
SK Slavia Praha B1:1 (0:0)
SK Líšeň
So 6. 8., 17:00
FK Varnsdorf3:0 (3:0)
1. SK Prostějov
So 6. 8., 17:00
FK Fotbal Třinec1:1 (1:0)
AC Sparta Praha B
Ne 7. 8., 10:30
MFK Vyškov1:1 (1:0)
1. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Dukla Praha
Pá 29. 7., 17:00
SK Líšeň0:1 (0:0)
MFK Vyškov
So 30. 7., 10:15
MFK Chrudim3:0 (2:0)
FK Fotbal Třinec
So 30. 7., 10:15
MFK Karviná0:3 (0:1)
FK Viagem Příbram
So 30. 7., 17:00
FC Silon Táborsko1:1 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
So 30. 7., 17:00
FC Vysočina Jihlava0:2 (0:2)
SK Sigma Olomouc B
Ne 31. 7., 10:15
AC Sparta Praha B1:0 (1:0)
SK Slavia Praha B
Ne 31. 7., 10:15
1. SK Prostějov0:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Ne 31. 7., 17:00
SFC Opava3:1 (2:1)
info@eurokick.eu