Eurokick
Pohár
Osmifinále
DomácíHostéSkóre
FC Trinity Zlín
Čt 17. 11., 16:00
MFK Vyškov0:1 (0:0)
FK Teplice
Čt 17. 11., 17:00
FC Zbrojovka Brno2:3p (1:1, 1:1 - 0:0, 0:1)
1. FC Slovácko
Pá 18. 11., 16:00
FK Mladá Boleslav-:- (-:-)
MFK Karviná
Pá 18. 11., 17:00
SK Slavia Praha-:- (-:-)
FC Baník Ostrava
So 19. 11., 15:00
AC Sparta Praha-:- (-:-)
SK Dynamo České Budějovice
So 19. 11., 15:00
FC Hradec Králové-:- (-:-)
Bohemians Praha 1905
So 19. 11., 16:00
FC Hlučín-:- (-:-)
FC Slovan Liberec
So 26. 11., 15:00
SK Sigma Olomouc-:- (-:-)
Kluby se o Pohár utkají vyřazovacím způsobem na jedno vítězství. Hraje se na hřišti hůře postaveného klubu. Pohár se hraje od sezony 1993 / 1994. Nejúspěšnějším klubem je se sedmi vítězstvími AC Sparta Praha.
3. kolo
DomácíHostéSkóre
FK Jablonec
Út 11. 10., 17:00
MFK Vyškov0:1 (0:0)
TJ Spartak Soběslav
Út 18. 10., 15:00
MFK Karviná0:2 (0:0)
FK Viagem Příbram
Út 18. 10., 17:00
FK Teplice0:3 (0:1)
FC Slovan Velvary
St 19. 10., 15:00
FC Baník Ostrava0:2 (0:0)
FC Hlučín
St 19. 10., 15:00
FC Viktoria Plzeň3:2 (0:0)
TJ Jiskra Domažlice
St 19. 10., 15:00
AC Sparta Praha1:6 (1:4)
SK Zápy
St 19. 10., 15:00
SK Sigma Olomouc1:3 (1:1)
FK Chlumec nad Cidlinou
St 19. 10., 15:00
FC Hradec Králové0:4 (0:1)
FK Mladá Boleslav
St 19. 10., 15:00
1. SK Prostějov4:0 (3:0)
FC Silon Táborsko
St 19. 10., 15:00
FC Zbrojovka Brno1:2 (0:0)
1. FC Slovácko
St 19. 10., 16:00
FK Varnsdorf6:0 (1:0)
SK Dynamo České Budějovice
St 19. 10., 17:00
FC Sellier & Bellot Vlašim3:1 (2:0)
Bohemians Praha 1905
St 19. 10., 17:30
FK Fotbal Třinec2:1 (1:1)
FK Dukla Praha
St 19. 10., 18:00
SK Slavia Praha0:4 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Út 25. 10., 14:30
FC Slovan Liberec0:6 (0:3)
FC Trinity Zlín
Út 25. 10., 17:00
FC Vysočina Jihlava2:0 (1:0)
2. kolo
DomácíHostéSkóre
SK Kvítkovice
Út 13. 9., 16:30
FK Fotbal Třinec1:5 (0:2)
SK Uničov
Út 13. 9., 16:30
SK Sigma Olomouc2:4p (1:0, 1:2 - 0:1, 0:1)
FK Viktoria Žižkov
St 14. 9., 16:00
FK Teplice1:2p (0:1, 1:0 - 0:1, 0:0)
FK Přepeře
St 14. 9., 16:30
FC Silon Táborsko0:1p (0:0, 0:0 - 0:0, 0:1)
FC Rokycany
St 14. 9., 16:30
FC Slovan Liberec1:5 (1:3)
FK Motorlet Praha
St 14. 9., 16:30
FK Jablonec0:4 (0:2)
FC Slovan Velvary
St 14. 9., 16:30
FK Pardubice1:0 (1:0)
SK Libčany
St 14. 9., 16:30
FK Dukla Praha1:3 (0:1)
SK Zápy
St 14. 9., 16:30
MFK Chrudim2:1 (2:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
St 14. 9., 16:30
FK Chlumec nad Cidlinou0:1 (0:1)
TJ Spartak Soběslav
St 14. 9., 16:30
FK Robstav Přeštice3:1 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
St 14. 9., 16:30
SK Aritma Praha4:1 (2:0)
TJ Sokol Tasovice
St 14. 9., 16:30
1. SK Prostějov2:2np (0:1, 2:1 - 0:0, 0:0 - 2:3)
FC Hlučín
St 14. 9., 16:30
SK Líšeň2:0 (1:0)
TJ Tatran Všechovice
St 14. 9., 16:30
MFK Vyškov2:9 (0:5)
FK Frýdek-Místek
St 14. 9., 16:30
SFC Opava2:0 (0:0)
TJ Start Brno
St 14. 9., 16:30
FC Trinity Zlín0:3 (0:3)
FC Slovan Rosice
St 14. 9., 16:30
FC Zbrojovka Brno0:4 (0:2)
FC Viktoria Mariánské Lázně
Út 20. 9., 16:30
FK Viagem Příbram2:3 (1:1)
SK Benátky nad Jizerou
St 21. 9., 16:00
FK Varnsdorf1:2 (0:1)
FC Libišany
St 21. 9., 16:00
FC Vysočina Jihlava1:3p (0:1, 1:0 - 0:0, 0:2)
SK HS Kroměříž
St 21. 9., 16:00
FC Baník Ostrava3:3np (2:3, 1:0 - 0:0, 0:0 - 1:4)
FK Čáslav
St 21. 9., 16:30
FC Hradec Králové0:11 (0:3)
FK Baník Most - Souš
St 21. 9., 16:30
FC Sellier & Bellot Vlašim1:4 (1:3)
TJ Slovan Bzenec
St 21. 9., 16:30
MFK Karviná1:2 (1:1)
FK Ústí nad Labem
St 21. 9., 18:00
Bohemians Praha 19050:3 (0:1)
FC Chomutov
St 21. 9., 18:30
SK Dynamo České Budějovice0:5 (0:2)
1. kolo
DomácíHostéSkóre
1. FC Viktorie Přerov
St 10. 8., 17:00
1. SK Prostějov1:4 (1:2)
ČSK Uherský Brod
Út 16. 8., 17:00
MFK Vyškov1:3 (0:1)
SK Hranice
Út 16. 8., 17:00
MFK Karviná2:2np (1:1, 1:1 - 0:0, 0:0 - 1:4)
SK Aritma Praha
Út 16. 8., 18:00
FK Olympie Březová3:2p (1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
SK Klatovy 1898
St 17. 8., 17:00
FK Viagem Příbram1:5 (0:3)
FC Žďas Žďár nad Sázavou
St 17. 8., 17:00
FC Vysočina Jihlava2:4 (2:3)
TJ Sokol Tasovice
St 17. 8., 17:00
FK Hodonín5:4p (0:2, 3:1 - 1:0, 1:1)
FK Nový Jičín
St 17. 8., 17:00
SK HS Kroměříž0:2 (0:0)
SK Sokol Brozany
St 17. 8., 17:00
FK Varnsdorf1:3 (1:1)
TJ Tatran Všechovice
St 17. 8., 17:00
TJ Valašské Meziříčí2:0 (1:0)
SK Tatran Žďírec nad Doubravou
St 17. 8., 17:00
SK Líšeň1:1np (1:1, 0:0 - 0:0, 0:0 - 4:5)
RMSK Cidlina Nový Bydžov
St 17. 8., 17:00
FK Přepeře1:2 (1:1)
SK Libčany
St 17. 8., 17:00
SK Český Brod3:2 (1:1)
FK Dobrovice
St 17. 8., 17:00
FK Ústí nad Labem1:5 (0:4)
SK Benešov
St 17. 8., 17:00
FC Silon Táborsko0:1 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
St 17. 8., 17:00
FK Králův Dvůr2:1p (1:1, 0:0 - 0:0, 1:0)
SK Otava Katovice
St 17. 8., 17:00
FK Robstav Přeštice1:3 (0:1)
FK Hvězda Cheb
St 17. 8., 17:00
FC Viktoria Mariánské Lázně2:3 (1:1)
FC Chomutov
St 17. 8., 17:00
FC Slavia Karlovy Vary4:1 (3:0)
TJ Dálnice Speřice
St 17. 8., 17:00
FC Slovan Rosice0:4 (0:1)
FK Bílovec
St 17. 8., 17:00
FK Fotbal Třinec2:6 (2:4)
FC Libišany
St 17. 8., 17:00
FK Letohrad5:1 (1:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
St 17. 8., 17:00
TJ Sokol Živanice3:2 (2:1)
FK Kozlovice
St 17. 8., 17:00
FK Frýdek-Místek2:3p (2:0, 0:2 - 0:0, 0:1)
TJ Spartak Soběslav
St 17. 8., 17:00
FC Písek3:0 (1:0)
FK Bospor Bohumín
St 17. 8., 17:00
FC Hlučín0:3 (0:2)
MFK Vítkovice
St 17. 8., 17:00
SK Kvítkovice2:4 (0:1)
FK Baník Most - Souš
St 17. 8., 17:00
FK Admira Praha2:1 (0:0)
FK Velké Hamry
St 17. 8., 17:00
FK Chlumec nad Cidlinou2:4 (1:3)
TJ Sokol Libiš
St 17. 8., 17:00
FC Sellier & Bellot Vlašim1:9 (0:7)
TJ Slovan Bzenec
St 17. 8., 17:00
TJ Tatran Bohunice2:1p (1:1, 0:0 - 1:0, 0:0)
FK Šumperk
St 17. 8., 17:00
SK Uničov0:1 (0:0)
FK Motorlet Praha
St 17. 8., 17:30
SK Újezd Praha 43:2p (1:0, 1:2 - 0:0, 1:0)
TJ Start Brno
St 17. 8., 17:30
FC Velké Meziříčí3:1 (2:0)
Povltavská fotbalová akademie
St 17. 8., 17:30
MFK Chrudim0:1 (0:0)
SK Kosmonosy
St 17. 8., 18:00
FK Viktoria Žižkov0:3 (0:1)
FK Turnov
St 17. 8., 18:00
FC Slovan Velvary1:5 (0:5)
FK Čáslav
St 17. 8., 18:00
FK Loko Vltavín2:0 (1:0)
FC Rokycany
St 17. 8., 18:00
SK Kladno1:0p (0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
FK Arsenal Česká Lípa
St 17. 8., 18:00
SK Benátky nad Jizerou3:4 (0:3)
SK Hřebeč
St 17. 8., 18:00
SK Zápy1:3 (0:1)
SK Jiskra Rýmařov
Út 23. 8., 17:00
SFC Opava0:9 (0:3)
Sokol Hostouň
St 24. 8., 17:30
FK Dukla Praha0:3 (0:1)
Předkolo
DomácíHostéSkóre
FC TVD Slavičín
Pá 29. 7., 17:30
SK Kvítkovice1:5 (0:3)
FK Nový Jičín
Pá 29. 7., 17:30
FK Nové Sady5:0 (1:0)
AFC Humpolec
Pá 29. 7., 17:30
TJ Dálnice Speřice1:3 (1:0)
SK Slaný
Pá 29. 7., 18:00
Sokol Hostouň0:1 (0:1)
FC Slovan Havlíčkův Brod
Pá 29. 7., 18:00
FC Velké Meziříčí2:3 (1:2)
TJ Start Brno
Pá 29. 7., 18:00
1. SC Znojmo FK1:1np (0:0, 1:1 - 0:0, 0:0 - 6:5)
FC Rokycany
Pá 29. 7., 18:00
FK Komárov1:0 (0:0)
SK Baťov
Pá 29. 7., 18:30
ČSK Uherský Brod0:5 (0:1)
FC Vsetín
So 30. 7., 10:00
TJ Valašské Meziříčí1:2p (0:0, 1:1 - 0:0, 0:1)
FK Olympie Březová
So 30. 7., 10:15
FK Baník Sokolov5:2 (5:1)
SK Štětí
So 30. 7., 10:15
FK Dobrovice3:6 (1:2)
SK Újezd Praha 4
So 30. 7., 10:15
SK Petřín Plzeň4:2 (2:0)
FK Neratovice - Byškovice
So 30. 7., 10:15
FK Čáslav2:2np (0:1, 1:0 - 1:0, 0:1 - 4:5)
SK Kladno
So 30. 7., 10:15
FK Zbuzany2:0 (0:0)
MSK Břeclav
So 30. 7., 10:15
TJ Sokol Tasovice1:3 (0:3)
FK Slavoj Český Krumlov
So 30. 7., 10:30
SK Benešov0:1 (0:0)
TJ Unie Hlubina
So 30. 7., 17:00
MFK Vítkovice1:3 (0:1)
SK Jankov
So 30. 7., 17:00
TJ Spartak Soběslav1:3 (1:1)
FK Turnov
So 30. 7., 17:00
SK Stap Tratec Vilémov3:2 (1:1)
TJ Tatran Rousínov
So 30. 7., 17:00
TJ Slovan Bzenec0:4 (0:4)
TJ Břidličná
So 30. 7., 17:00
FK Šumperk1:3 (1:2)
1. HFK Olomouc
So 30. 7., 17:00
FK Kozlovice0:5 (0:1)
SK Bystřice nad Pernštejnem
So 30. 7., 17:00
FC Slovan Rosice2:6 (0:3)
1. FC Viktorie Přerov
So 30. 7., 17:00
TJ Skaštice5:3 (2:1)
FK Krnov
So 30. 7., 17:00
FC Hlučín0:7 (0:3)
TJ Tatran Všechovice
So 30. 7., 17:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí3:0 (1:0)
TJ Sokol Kralovice
So 30. 7., 17:00
SK Klatovy 18982:5p (1:0, 1:2 - 0:2, 0:1)
FC Dolany
So 30. 7., 17:00
SK Jiskra Rýmařov0:0np (0:0, 0:0 - 0:0, 0:0 - 2:4)
FC Žďas Žďár nad Sázavou
So 30. 7., 17:00
FC PBS Velká Bíteš3:0 (1:0)
SK Tatran Žďírec nad Doubravou
So 30. 7., 17:00
FSC Stará Říše5:0 (2:0)
FK NáchodFK Velké Hamry
So 30. 7., 17:00
0:0np (0:0, 0:0 - 0:0, 0:0 - 6:7)
SK Libčany
So 30. 7., 17:00
FC Hlinsko1:0 (0:0)
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
So 30. 7., 17:00
FK Frýdek-Místek1:4 (1:2)
FK Seko Louny
So 30. 7., 17:00
FK Baník Most - Souš0:2 (0:0)
FC Libišany
So 30. 7., 17:00
SK Vysoké Mýto4:1 (0:0)
SK Tochovice
So 30. 7., 17:00
FK Králův Dvůr0:5 (0:1)
SK Hořovice
So 30. 7., 17:00
FK Robstav Přeštice0:3 (0:1)
FC Nový Bor
So 30. 7., 17:00
FK Arsenal Česká Lípa0:7 (0:2)
SFK Elko Holešov
So 30. 7., 17:00
SK Hranice2:2np (1:1, 1:1 - 0:0, 0:0 - 3:4)
FK Bospor Bohumín
So 30. 7., 17:00
MFK Havířov5:2 (1:1)
TJ Karlovy Vary - Dvory
So 30. 7., 17:00
FK Hvězda Cheb1:1np (1:1, 0:0 - 0:0, 0:0 - 2:4)
TJ Sokol Lanžhot
Ne 31. 7., 17:00
FK Hodonín0:3 (0:0)
MFK Trutnov
Ne 31. 7., 17:00
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí0:4 (0:1)
RMSK Cidlina Nový Bydžov
Ne 31. 7., 17:00
TJ Dvůr Králové nad Labem3:1 (1:0)
FK SK Polanka nad Odrou
Ne 31. 7., 17:00
FK Bílovec1:2 (1:1)
TJ Tatran Bohunice
Út 2. 8., 17:30
FK Blansko1:0 (1:0)
FC Slavoj Olympia Bruntál
Út 2. 8., 17:30
SK Uničov0:1 (0:0)
TJ Sokol Libiš
St 3. 8., 18:00
SK Sparta Kolín5:3 (3:2)
SK Hřebeč
St 3. 8., 18:30
FK Brandýs nad Labem5:1 (2:0)
1. předkolo
DomácíHostéSkóre
TJ Sokol Kateřinice
Pá 22. 7., 18:00
FC Vsetín2:8 (1:4)
FC Dolany
So 23. 7., 17:00
FK Šternberk2:1 (2:1)
TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
So 23. 7., 17:00
FC Žďas Žďár nad Sázavou1:2 (0:1)
info@eurokick.eu